Fmfsfufw.jpg
بازدید میدانی کارشناسان FAQ از طرح خدا آفرین در استان اردبیل
روز سه شنبه 28 قروردین هیات سه نفره FAQ آقای ادواردو منصور مدیر آب و خاک فائو ، آقای رائو ماتا نماینده فائو در ایران و آقای پاسکواله استدتو به همراه هیئت بلند پایه وزارت جهاد کشاورزی جناب آقای مهندس اکبری معاونت محترم وزارت کشاورزی ،جناب آقای مهندس سجادی مجری محترم طرح رودخانه های مرزی و مدیران ارشد معاونت آب و خاک وزارت کشاورزی برای بازدید از طرح خدا آفرین وارد استان اردبیل شدند.
بنابر اظهارات آقای مهندس اکبری این هیات با هدف انتخاب طرح های پایلوت برای انجام مطالعات میدانی بمنظور دستیابی به بهره وری بیشتر از منابع در بخش کشاورزی ، بازدید از طرح های توسعه کشاورزی 3 استان ایلام ، خوزستان و اردبیل را در برنامه دارند.
هیات پس از ورود به استان ابتدا در جلسه‌ای با حضور استاندار ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی جناب آقای نیک شاد و جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان کشاورزی استان اردبیل شرکت کردند.در این جلسه از سوی رئیس سازمان کشاورزی ،استاندار و کارشناسان مدیر طرح اردبیل ظرفیتها و فرصت های توسعه کشاورزی که با احداث تاسیسات عظیم طرح خدا آفرین قابل دستیابی است معرفی شد.
روز چهارشنبه هیات فائو از تاسیسات انتقال و توزیع آب و سامانه های آبیاری سنترپیوت بازدید کردند. در این بازدید هیات فائو به گفتگو با کشاورزان پرداختند. عمده موضوع مورد بحث و پرسش این تیم کارشناسی زیر ساخت های اجتماعی برای بهره گیری از منابع آب و خاک غنی طرح خدا آفرین بود.
همچنین موضوع تبدیل اراضی مرتعی منطقه به اراضی زراعی از موارد مورد توجه ایشان بود. هیات فائو پس از بازگشت به مقر این سازمان در ایتالیا تا پایان ماه MAY (خرداد ماه) گزارشی را به سازمان فائو تقدیم خواهد کرد که بر اساس آن یکی از طرح های کاندید در حال اجرا در ایران برای انجام مطالعات به عنوان پایلوت انتخاب خواهد شد.
 
تاریخ درج خبر : چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۷
معرفی شرکت
مهندسین مشاور آب خاک تهران در سال 1370 توسط گروهی از مهندسین جوان با هدف ارایه خدمات مهندسی به بخش آب و کشاورزی کشور پی‌ریزی شد. حوزه فعالیت شرکت طراحی و نظارت بر اجرا، بهره برداری و نگهداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی، مهندسی رودخانه و طرح های مدیریت آب‌‌ می‌باشد. حوزه جغرافیایی فعالیت شرکت بیشتر استان‌ها در سراسر نقاط کشور‌‌ می‌باشد. این شرکت تاکنون با بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان مجرب خود بیش از سیصد پروژه را به انجام رسانده و یا در دست انجام دارد. همچنین دوره های آموزشی بسیاری را در زمینه های مختلف برگزار کرده و به عنوان برگزار کننده و حامی در چندین کنفرانس،کنگره و کارگاه مهم در زمینه مهندسی آب سهیم بوده است و کارشناسان این مشاور بیش از 120 مقاله در مجامع معتبر علمی داخلی و خارجی ارایه نموده اند. فعالیت های شرکت مهندسین مشاور آب خاک تهران علاوه بر بهره گیری از استقرار کامل سیستم استاندارد ISO 9001-2015، در زمینه های مرتبط با منابع آب، شبکه های آبیاری و زهکشی، کشاورزی، مهندسی رودخانه، بهره برداری، نگهداری و مدیریت طرح، از طرف مراجع معتبر تایید صلاحیت شده است. دفتر مرکزی مهندسین مشاور آب خاک تهران با بیش از 800 متر مربع فضای ویژه، در شهر کرج مرکز استان البرز‌‌ واقع شده است. همکاران این شرکت بیش از 150 نفر‌اند که حدود 70 درصد از این تعداد نیروهای متخصص شامل: دکتری (15درصد)، کارشناسی ارشد (20 درصد) و کارشناسی (40 درصد)‌‌ می‌باشند. تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت منطبق با آخرین یافته های روز‌‌ هستند.
برای مشاهده گواهینامه‌ها و افتخارات شرکت کلیک کنید.
                                                         
 
برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت، مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
طراحی و اجرا : شاه توت سیستم
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسین مشاور آب خاک تهران می باشد